UIQ FileSystem Hack

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од strizlow800, 24 авг 2008.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  стризло, имаш уште некои вакви модирања? :D
   
 2. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Само да знаеш уше колки ги има.КЕ ТЕ ЗАБОЛИ ГЛАВА:!!!:
   
 3. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  дај ми нешо линкчиња? (ако имаш)
   
 4. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Јас неам нишо.Ја иам само оваа тема на есато.Тие другите уше не ги стаил а и не знам дали ке ги става на web.
   
 5. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 6. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  sea me kopka shto e :D
   
 7. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Конечно на третава п990-ка со најнов фирмвер и го ставив хаков успешно ... на првата го немаше уште ставено, втората стар фирмвер па ја дадов и сеа мераци ... све ќе и стаам на оваа :pos:
   
 9. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Овој што е ставен Xplore не ми работи веќе ... вика упдате да му се праи ... а ке кликнам упдате и ништо се гаси ерори јавува :S

  чаре ... еве го најновиот Xplore 1.30 комплет со код за регистрирање :НеареН:
   

  Прикачени податотеки:

 10. Dzole

  Dzole џанкер во криза

  Член од:
  10 мај 2008
  Мислења:
  1.013
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  48
  Ај и јас сеа ке Хакирам! АКо утнам нешо го праќам кај вас на Реанимација! :hammer: бтв п990ка

  П.с Успешно модиран за ансајнед, и вокмен старт ап и шат даун!
   

Сподели преку: