UIQ FileSystem Hack

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од strizlow800, 24 авг 2008.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  ДАААА ДАААА ДАААА:!!!:

  хакот е успешен :D
   
 2. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 3. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  сега за Walkman плеерот...стварите да ги ставам во C или Z?
   
 4. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Па ако толку сакаш бекап (али нема на шо да праиш пошо нема оверврајт многу со Вокмен 2 (мислам ич нема)) ставај се у Ц. НИКАКО не го чепкаш Z драјвот... Рчнеш ли нешо таму... Отиде телефонот.
   
 5. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  ок ок...почнувам со вокменот...рапорт здравје за неколку минути :D
   
 6. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 7. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  едит: CAPS SWITCH XD
   
 8. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  Walkman installed! :D (sega imam W990i? :p)

  dodusha ima nekoi sitni raboti sho ne se ok...ama voglavno podobar pleer e od defaultot i definitivno vredi da se pomachish za da instalirash ;)
   
 9. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 10. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Не го заборавај и мојот бе:!!!:
   

Сподели преку: