Total TV

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од NeNo-94, 12 мај 2012.

 1. cemak_magnet

  cemak_magnet Активен Член

  Член од:
  9 дек 2011
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  28
  крале, тоа е висока технологија . кажувам за нашиве оператори кои нудат тв програми. бараат претплата за тв и тоа со никакви погодности во програмата. да не ти кажувам за кабел-нет наш прилепски, ако сакаш интернет од кај нив не може посебно, оди во пакет со аналогна кабелска телевизија, не може оддвоено , и одма ти иди сметка 630 ден минимуН. Ако сакаш само телевизија нема проблем....ама само нет нема, значи условов е УПМ. па сега ти види.
   
 2. Dareee

  Dareee Нов член

  Член од:
  19 окт 2011
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Едно прашање, не е HBOto 190 кога ќе се земе заедно со основниот пакет?
   
 3. hacer4e

  hacer4e Нов член

  Член од:
  25 апр 2014
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Здраво не знам дали прашањево е на право место и се надевам дека некој брзо ке ми помогне . Користев Тотал Тв две години до пред месец дена и го вратив ресиверот . Е сега прашањето ми е имам смарт тв хитачи со сателитски тјунер , го ставам кабелот дитектно од сателитската у тв и не можам да се снајдам да најдам канали да гледам некој , може да се гледа така или мора да си купам ресивер и дали истите канали ке ги гледам сто ги гледав со ресиверот на тотал тв
   

Сподели преку: