НОВО Sygic 2019 Full

Дискусија во форумот 'Андроид навигации' започната од pece1069, 2 јул 2019.

 1. vlatko_1984

  vlatko_1984 Член

  Член од:
  13 авг 2010
  Мислења:
  99
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Izvinete na latinica , no telefonot nema opcija za kirilica

  Sent from my U18 using Tapatalk
   
 2. tryme

  tryme Нов член

  Член од:
  12 фев 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Линкот за симунвање не работи. Ќе може да се обнови?
   
 3. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  На tryme му/ѝ се допаѓа ова.
 4. saturnbt

  saturnbt Член

  Член од:
  6 мар 2013
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
 5. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1

Сподели преку: