Swiss Manager Pro - UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од strizlow800, 6 авг 2008.

 1. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 2. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Стризло извини шо ти се мешам али треба да се стаи понова верзија.
  Swiss Manager 1.70 ALL CAPABILITIES:!!!:(all capabilities значи дека кога ги праите модовите не ви треба CAPS SWITCH да ја исклучите заштитата на телефонот)
   

  Прикачени податотеки:

 3. zlatko33

  zlatko33 Нов член

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  dali moze nekoj da mi kaze kako da sejvuvam tema da iskoci na desktop na p990 preku gdesk, ja napraviv ama nemozam da ja stavam.ve molam koj znae neka pise odma ako moze.pozdrav
   
 4. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Прочитај овде.
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Врши работа ... тенкс :respekt:
   
 6. mjakimovski

  mjakimovski Нов член

  Член од:
  14 јун 2009
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 7. mjakimovski

  mjakimovski Нов член

  Член од:
  14 јун 2009
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 8. mjakimovski

  mjakimovski Нов член

  Член од:
  14 јун 2009
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Required capability is not signed for. Што значи ова и зашто неможам да го инсталирам Swiss Manager Pro 1.80, пред некој ден му правев SEUS само reinstall и сега неке да го инсталира, а пред да направам SEUS го иснталирав без проблем. Што е работата? Поздрав!
   
 9. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Треба да го напраиш хакот за uiq. Побарај го на форум.
   

Сподели преку: