Screenshot од вашиот S60v5 мобилен телефон

Дискусија во форумот 'Symbian^1 - OS v9.4, Series 60 rel. 5' започната од vonuzu, 6 апр 2010.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Па заборавив кој беше, ама јас имав само еден а ги менував само иконите и гаџетите..:), а троши околу 20 мб мислам..
   

Сподели преку: