Nokia 5800 update - v 60.0.003

Дискусија во форумот 'Symbian^1 - OS v9.4, Series 60 rel. 5' започната од dzole_1, 21 окт 2011.

 1. matrix_skopje

  matrix_skopje Активен Член

  Член од:
  1 апр 2009
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  28
  inace v60 od vcera e dostapen da se spusti preku Navifirm za site kod produkti
  Znaci se sto treba e da si simnete Navifirm
   
 2. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  тоа знали дека и на нсу ќе има реинстал ?
  --- надополнето: 1 ноември 2011 во 18:24 ---
  Матрикс кој п код да го ставам за кај нас ?
  --- надополнето: 1 ноември 2011 во 18:24 ---
  зашто го нема тој што го имав оригиналниот за меа ;)
  --- надополнето: 1 ноември 2011 во 18:37 ---
  Достапен е е и на нсу дава реинстал друго нешто Вонузу твојот е еуро 1 блу така ? еуро 1 ред е ист така само различна тема нели и различен п код ?
   
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Да.
  Стави си еуро за да не те заебава..
   
 4. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  Си ставив еуро и реинстал на нсу ;) Се надевам дека на еуро нема багови ;)
   

Сподели преку: