НОВО Mi 4S & Mi 4C

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од the_maker, 22 сеп 2015.

 1. mnikolce

  mnikolce Активен Член

  Член од:
  7 окт 2015
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  135
  Поени од трофеи:
  33
  Телефон:
  Xiaomi Mi 4W
  АБЕ види вака, истото прашање го поставуваш на повеќе форуми па некој (јас) се залага да ти одговори и нормално наместо да ти се реши проблемот наидувам на некомуникација. Однеси си го тогаш во мобиљара или од кај што си го купил нека ти стават официјален сток ром. Шо се замараш да пишуваш по форуми...
  [​IMG]
  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
 2. Vkrilab

  Vkrilab Нов член

  Член од:
  31 јан 2013
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  @mnikolce ...видов, видов во ред е, периодов имам обврски (односно неопходен ми е телефонот, да не речам неам храброст :) ...да не зезнам пак нешто) ...ама ќе пробам со фастбут. Фала у секој случај!
   
 3. alekjov

  alekjov Нов член

  Член од:
  21 апр 2009
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  На задната страна од телефонов Mi 4c се појавија две мали пукнатини. Веројатно е од батеријата.
  Има некаде да се купи батерија?
   

Сподели преку: