iGO R3 HERE [Navteq] EUROPE 2020.Q4

Дискусија во форумот 'iGO' започната од Veleso, 3 апр 2021.

 1. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  8
  magnet:?xt=urn:btih:x53xn23zrxmqcvtms7rxtlpt3khweio
   

  Прикачени податотеки:

 2. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  Нешто не е во ред со линкот!?
   
  На perdika997 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  8
  magnet:?xt=urn:btih:4DB5E468385CDE8125CCB2298E7928C460DA9234

  Ова треба да е во ред
   

Сподели преку: