НОВО iGO R3 HERE [Navteq] 2021.(Q2) EUROPE

Дискусија во форумот 'iGO' започната од Veleso, 4 окт 2021.

 1. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  8
  Q2 - 2021
   

  Прикачени податотеки:

  На cyberspy543, Staned и BOBI2006 им се допаѓа ова.
 2. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  8
  Еве ги и лиценците
   

  Прикачени податотеки:

  На cyberspy543 и Staned им се допаѓа ова.
 3. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  Ај тука да прашам, дали може иго нехтген да се инсталира на сд?
  На иго примо можеше, ама за ова не можам да најдам
   
  Последна промена: 6 дек 2021
 4. zingooo

  zingooo Нов член

  Член од:
  6 апр 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  dajte detalna postapka od pocetok do kraj kako da instalirame igo so posledna verzija mapi?!?
   
 5. cyberspy543

  cyberspy543 Нов член

  Член од:
  9 јан 2022
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Xiaomi Redmi 9T
  РОМ/Верзија:
  64
  Дали има можност да се прикачи камионска лиценца?
  Благодарам.
   

Сподели преку: