НОВО iGO R3 HERE [Navteq] 2021.(Q2) EUROPE

Дискусија во форумот 'iGO' започната од Veleso, 4 окт 2021.

 1. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  8
  Q2 - 2021
   

  Прикачени податотеки:

  На Staned и BOBI2006 им се допаѓа ова.
 2. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  8
  Еве ги и лиценците
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: