iGO PRIMO

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од kiredelev, 21 јул 2013.

 1. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
  На Misko6000 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
 3. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Не ти работи ни еден линк, во текот на наредната недела среди ги линковите или ќе мора да ја избришам темата!
   
 4. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
 5. seriallq

  seriallq Нов член

  Член од:
  19 мај 2012
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  i pak ne ti raboti nieden link
   
 6. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Кажи што ти треба и за кој навигатор?
   
 7. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8

Сподели преку: