HTC Desire 310

Дискусија во форумот 'HTC' започната од Viktor1, 20 мај 2014.

 1. vaskoboya

  vaskoboya Нов член

  Член од:
  8 авг 2013
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  3
  успеа ли некој да најде кастом ром за телефонов, ама да работи за сингл сим што ги продаваа во вип? барај барај ништо сигурно не наоѓам. има на некои места ама сумњиво ми е да не го брикнам.
   
 2. Michaelfaw

  Michaelfaw Нов член

  Член од:
  28 авг 2021
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  87191643927
  odszkodowania
  --- Споено дупло мислење, 29 авг 2021, Original Post Date: 29 авг 2021 ---
  renta
   

Сподели преку: