Google Pixel

Дискусија во форумот 'Google Pixel' започната од gug1, 4 окт 2016.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  И опет:
  Ама муабетот е, што има врска touch digitizer со POLED? :)
   
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Не те разбирам глумиш Интелигенција или? :)
  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   

Сподели преку: