Anderson N-Desk v2.06(8) S60v5 S^3 - нов десктоп/хоум скрин

Дискусија во форумот 'Symbian^3, Anne & Belle' започната од vonuzu, 18 јул 2011.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Anderson N-Desk v2.06(8) S60v5 S SymbianOS9.x Full UNSigned-Retail by POPDA


  Clip1.jpg

  Апликација за замена на вашиот хоум скрин.. со многу подесувања и што е најважно не троши многу ресурси од телефонот.
   

  Прикачени податотеки:

  На daywalker и banjifiko им се допаѓа ова.

Сподели преку: