еRepublik - Помогни на Македонија на најпопуларната online игра

Дискусија во форумот 'Игри' започната од BojaN007, 6 јан 2012.

 1. Tawe

  Tawe Член

  Член од:
  30 авг 2010
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  Не верувам дека ќе го банираат :) Претходно имав продадено 60 голд, и секој ден му праќав по 10, а сега наеднаш 95,000мкд и 10 голд :)
   
 2. pance24

  pance24 CrazyHorse

  Член од:
  25 окт 2009
  Мислења:
  1.419
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  63
  Aman be od kaj tolku gold? daj cuvaj i za mene ke ti kupam naednas 50 gold
   
 3. Tawe

  Tawe Член

  Член од:
  30 авг 2010
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  Па јас од реферал, па од левели шо кревав, па од ранкови по 5 голд и се собираат :) А за тоа 95,000 мкд е шо го продадов профилот и така веќе не ја играв играта :)

  А ако сакаш да купиш голд, како шо се сеќавам другар ми имаше 75 голд (тука некаде) па пиши ми ПП ако сакаш :)
   
 4. aleklefkov

  aleklefkov Нов член

  Член од:
  31 окт 2010
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
  nekoj da ne prodava profil? neka me kontaktira po pp
   
 5. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Уште ли се игра ова чудо? Којзнае кога беше кога го шитнав мојот акаунт
   

Сподели преку: