Целосна бела маска (шасија) S2

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од imriste, 14 апр 2014.

 1. imriste

  imriste Нов член

  Член од:
  12 јан 2014
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Имате ли маска (шасија) за S2 бела и колку пари е ? Од Велес сум јас...
   
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Имаме само рамка за лцд , немаме маска средишна
   

Сподели преку: