Туторијал за отварање сметка на PayPal преку Стопаска Банка

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од divis, 9 ное 2010.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Над 14години можеш да си извадиш дебитна картичка во било која банка.
   
 2. Bozo

  Bozo Seduce and destroy

  Член од:
  20 дек 2009
  Мислења:
  509
  Допаѓања:
  62
  Поени од трофеи:
  28
  Алфа сигурен си за информацијава и колку се плаќа за да се подигне дебитна? треба со родител да се иде или сам :D
   
 3. divis

  divis Android Lab Community

  Член од:
  19 фев 2009
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  113
  Значи ова го кажувам со сигурност за Комерцијална и за Стопанска под 16 треба со родител а над 16 можеш сам барем јас на 16 си извадив од овие 2 банки сам дебитна картица и си отворив трансакциона сметка!
   
 4. Bozo

  Bozo Seduce and destroy

  Член од:
  20 дек 2009
  Мислења:
  509
  Допаѓања:
  62
  Поени од трофеи:
  28
  Ај ќе видам со моиве шо ке напраам :D
   
 5. Paypall

  Paypall Нов член

  Член од:
  21 авг 2020
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  078569071
  Sakam da prasam jas citam i citam i nikako nemozam da razberam
  DALI POSTOI OPCIJA DA PRIMAM PARI PREKU PAYPALL DA MI PUSTI LIK OD GERMANIJA I JAS NEKAKO DA GI IZVADAM VO MAKEDONIJA......
  VE MOLAM ZA KONKRETEN ODGOVOR
   
 6. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Конкретен одговор НЕ МОЖИ:!!!:

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: