Тестирајте ја брзината на вашиот интернет

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од Ike, 13 мај 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Оптички има на работа и ни прави лиги сега. Ај да го видам од дома нека стави:КуЉ:
   
 2. GoRRaN

  GoRRaN Allmighty модератор

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  4.751
  Допаѓања:
  2.066
  Поени од трофеи:
  208
  ее дома немам оптика, ама солидно брзо ми е :)
   
 3. GoRRaN

  GoRRaN Allmighty модератор

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  4.751
  Допаѓања:
  2.066
  Поени од трофеи:
  208
  [​IMG]
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Вака може;) Те јадам во домашни услови:p

  --- надополнето ---

  Да изгасам се што ми работи во позадина ќе извадам уште нешто:)

  [​IMG]
   
 5. dark warrior™

  dark warrior™ Член

  Член од:
  24 мар 2011
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  Еве и мојот бежичен колку е брз.

  [​IMG]
   
 6. globalgsm

  globalgsm Член

  Член од:
  28 окт 2009
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Ova e mojata ....

  [​IMG]
   
 7. dark warrior™

  dark warrior™ Член

  Член од:
  24 мар 2011
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  бравос 3 пати подобра брзина од мене имаш
   
 8. globalgsm

  globalgsm Член

  Член од:
  28 окт 2009
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Paa, ADSL-ot e na firma i mozebi zatoa imam pogolema brzina. Neli na 15-ti ovoj mesec nesto se kacuvase traficot mozebi i brzinite...
   
 9. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Не постои такво нешто можеби, пакетите се знае кои се.

  Ако немаш оптички, тогаш го имаш пакетот од 10мбпс со активирана Премиум опција каде што добиваш до 20мбпс со доплата од 200 денари.
   
 10. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.089
  Допаѓања:
  466
  Поени од трофеи:
  83
  [​IMG]
  оптика од Т-хоме, 3мax optic основен
   

Сподели преку: