Стоплете се оваа зима со ракавиците iGlove

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 3 јан 2014.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Ееее па не сум знаел дека ја има таа функција :)
  хахаха гајче цар си со пенкалцево, те гледам мерак ти е да црткаш :)
  јас не го мрднав моево, првите неколку дена онака забелешки нешто после како да го немам
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  ^
  Ни ја не го користам,скоро ич,али вака полесно е да се допуни сликата.
  Ја не ни знаев дека има ваква опција телефонот,од постот на Hensk дознав за ракавициве хаха :)

  Sent from my Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005 using Tapatalk Pro
   
  На hensk и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Ни јас не носам ракавици, ама ете некогаш ги носам кожните и кога ми ѕвони некој со нос кревам :pos: комедии беше тоа :rolf:
   
  На hensk и Bumblebee им се допаѓа ова.
 4. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Хаха исто и ја на ајфон така со нос коа сум идел на скијање хаха комедија :)

  Sent from my Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005 using Tapatalk Pro
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 5. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Абе а за што ви служи Activator triple click? :)
   
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  а чекај ,нели sgs4 има сензори мафташ со раце нешо ау бау и се мрда... свеедно дали со ракавици или без :confused:?
   
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  кога мафташ ти отвара на интерфон :) абе зверотиња :)

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 8. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Ќе се утепаш од мафтање и на крај ќе те види некој и ќе мисли дека си "куку" или заедно ќе си мафтате хаха :)
  Шала...
  Тоа со сензорите на sgs и note е за шалтање слики само не знам кој луд го користи,златен показалец,си шалташ ко човек без мафтање :D

  Sent from my Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005 using Tapatalk Pro
   
 9. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  интересно, го ставаш прстот и ко циганка ти чита иднина од дланка Iphon 5s

  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
   
  На BokUre му/ѝ се допаѓа ова.
 10. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  сите функции ми се нон стоп укључени осим драјв моде

  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
   

Сподели преку: