Стоплете се оваа зима со ракавиците iGlove

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 3 јан 2014.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Најголем избор на бои од ракавиците iGlove
  Ракавиците се наменети за работа на капацитивен тачскрин, со специјален слој нанесен на трите прсти од двете ракавици

  Боите и цените може да ги погледнете на следниов линк
  http://megamobil.com.mk/products/search/iglove

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На SWAT, Pane-G, Torte Mobile и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  kaj самсунг можеш со Обични ракавици можеш да работиш ,не треба да носиш iglove
   
  На Untouchable007 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Justice for All

  Justice for All Активен Член

  Член од:
  22 окт 2008
  Мислења:
  226
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  43
  Озбилно ова? Кај кој модел?
   
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  с4, ноте 3 вањда и сите после нив

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 5. Justice for All

  Justice for All Активен Член

  Член од:
  22 окт 2008
  Мислења:
  226
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  43
  Хм. Не сум знаел. Како го прават тоа? Јас знаев само дека Nokia 920 имаше таква можност, ваљда и некој друг модел после неа....
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Note3 неможе пробано прееска
  на сгс4 мојт
   
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Голема работа... Јас никад не користам ракавици и телефон заедно... Отклучи, заклучи , јави се за тоа ок ама ај пишувај порака со ракавици , ја со рака ги утињам буквите .. А не па со ракавици....


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Ilija и El_Makedonero им се допаѓа ова.
 8. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  хмм мислам дека може бе друже на ноте3, а која верзија си ја пробал ?

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 9. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  N9005 вчера купен нов ... прееска беше другаров во фирма купуваше галантерија и ги пробувавме, ја ставив ракавицата и пробував
   
 10. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  [​IMG]

  Sent from my Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005 using Tapatalk Pro
   
  На BokUre и hensk им се допаѓа ова.

Сподели преку: