Стикери за iPhone 4/4s/5/5s како и Samsung Galaxy S3/S4

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 21 јан 2014.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  sticker banner.png

  Стикерите се достапни за моделите на iPhone 4/4s/5/5s
  - предна и задна
  - предна и задна + странични (3D верзија)

  Повеќе на следниов линк
  www.megamobil.com.mk/products/search/stiker-iphone

  Како и за моделите на Samsung Galaxy S3/S4 - (i9300, i9500)

  Повеќе на следниов линк
  www.megamobil.com.mk/products/search/stiker-samsung

  * Количините се ограничени !

  STICKER 2 (Small).jpg STICKER 51 (Small).jpg
   

Сподели преку: