Само во Мегамобил! Галантерија за Alcatel 995, 991, 985, Huawei U8600 - Move Balance

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 30 ное 2012.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Само во Мегамобил!

  Линк со цени и артикли (наскоро и слики на сајт) ... побрзајте количините се ограничени!
  http://megamobil.com.mk/products/search/jekod

  Футроли и заштитни фолии за моделите на Alcatel 985, 991, 995 во повеќе бои
  - силиконски Jekod
  - пластични Cool Shell

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Футроли и заштитни фолии за Huawei U8600 aka T-Mobile Move Balance во повеќе бои
  - силиконски Jekod
  - пластични Cool Shell

  [​IMG]
   
 2. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Колку ти се цените, страната е даун ...
   
 3. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  500 ден се футролите, дали силикон или пластика
  300 ден се заштитните фолии
   
  На Alfa Mobil Team и StalkeR им се допаѓа ова.
 4. deckooh

  deckooh Член

  Член од:
  27 мај 2010
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  dali imate baterija za alcatel 995?
   
 5. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Имаме на лагер во продавница ... цената е 800 денари
   

Сподели преку: