Промоција!!! Чанти и ранци за лаптоп

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 2 јун 2010.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Отсега во Мегамобил на понуда се присутни чанти и ранци за лаптоп, во неколку модела и бои ...

  целокупниот асортиман со цени може да го погледнете на нашиот сајт www.megamobil.com.mk или на следниов ЛИНК

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.979
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Вакво нешто, не сте во план да донесете:
  [​IMG]

  ѕидовите од надвор се со тврда пластика, што е препорачливо за немарни луѓе како мене кога ќе дојдат на работа и фрлаат се што носат со нив :)
   
 3. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Не се гледа сликата ... инаку сега за сега се овие на понуда
   
 4. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
 5. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Нови модели на чанти и ранци за лаптоп ... ЛИНК
  повеќе бои и дезени

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Сподели преку: