Промоција !!! Универзални полначи за лаптоп 220V и 220V + 12V

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 2 сеп 2010.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Исто така располагаме и со полначи за лаптоп брендирани
  моделите може да ги погледнете на следниов ЛИНК

  [​IMG]
   

Сподели преку: