Промоција !!! Голем избор на Кабли, конектори и адаптери за PC и сл.

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 23 јун 2010.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Промоција :!!!: Голем избор на кабли, конектори и адаптери за PC и сл.

  Целокупниот асортиман со цени може да го погледнете на нашиот веб сајт www.megamobil.com.mk или на следниов ЛИНК

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Сподели преку: