Промоција !!! Вентилатори и ладилници за лаптопи и компјутери

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 11 јун 2010.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Ново ... Вентилатори и ладилници за лаптопи и компјутери

  Моменталната понуда на вентилаторите за лаптоп може да ја погледнете на нашиот сајт www.megamobil.com.mk или на следниов ЛИНК

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Понуда на вентилатори за компјутер

  Асортиманот за вентилаторите за компјуер може да го погледнете на нашиот сајт www.megamobil.com.mk или на следниов ЛИНК

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Нови модели и количини на вентилатори за лаптоп и PC

  ЛИНК


  [​IMG]
   
 4. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Нови количини на вентилатори за лаптоп и компјутер...ПРОВЕРЕТЕ ;)
   

Сподели преку: