Промоција!!! Батерии и полначи за дигитални апарати и камери 220V + 12V

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 13 сеп 2010.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  НОВО ...

  Батерии за дигитални апарати и видео камери ... целокупниот асортиман може да го погледнете на нашиот сајт www.megamobil.com.mk или на следниов ЛИНК

  [​IMG]

  Полначи за дигитални апарати 220V + 12V и видео камери ... целокупниот асортиман може да го погледнете на нашиот сајт www.megamobil.com.mk или на следниов ЛИНК

  [​IMG]
   
 2. torrent

  torrent Модератор

  Член од:
  30 мај 2008
  Мислења:
  1.135
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  48
  Телефон:
  i9505
  РОМ/Верзија:
  Lineage OS 16
  дали поддржуваат сони камери?
  Моделот е dcr-dvd605
   
 3. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Единствено ако ти одговара ОВАА батерија како на сликава подоле ... таа единствено ја имаме за сони дигитални камери

  [​IMG]
   
 4. torrent

  torrent Модератор

  Член од:
  30 мај 2008
  Мислења:
  1.135
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  48
  Телефон:
  i9505
  РОМ/Верзија:
  Lineage OS 16
  полнач ми треба, инаку таква е батеријата само помала
   
 5. Communicator

  Communicator Познат Член

  Член од:
  11 сеп 2008
  Мислења:
  1.462
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  63
  Aj ve molam kazete mi dali imate baterija za digitalen aparat-Panasonic FZ50? I koja cena e?


  Sent from my Dell Streak using Tapatalk
   
 6. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Немаме за тој модел
   

Сподели преку: