Потребни плочи!!!

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 11 ное 2009.

 1. nadal

  nadal Член

  Член од:
  26 фев 2009
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Дали ти треба уште еден Samsung E250???
   
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Потребни плочи за

  нокиа 2630 - 1
  LG KU990 - 1
   
 3. trte-mrte

  trte-mrte Супер Модератор

  Член од:
  4 мај 2008
  Мислења:
  3.319
  Допаѓања:
  533
  Поени од трофеи:
  143
  Секој нареден пост кој не е поврзан со побарувањата на Мегамобил ке биде избришан.

  Поздрав
   
 4. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Потребна плоча или половен телефон J600
   

Сподели преку: