Понуда галантерија

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 15 јун 2009.

 1. Aleksandar87

  Aleksandar87 Нов член

  Член од:
  3 мар 2010
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дали имате за Alcatel OT 995 силиконска футрола или кожна?
   
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Може да поминеш кај нас во салон, одговараат кожните од HD2
   
 3. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  43
  а скрин протектори за от-995?
   
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Нема за алкател соодветна опрема никаде, освен нешто компатибилно, да земеш некој протектор па да го "скроиш" за алкателот
   
 5. MartinF97

  MartinF97 Член

  Член од:
  26 сеп 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Имата силиконска за лг л3 и скрин протектор?
   
 6. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Силиконска футрола немаме, само заштитна фолија за тој модел ... ЛИНК
   
 7. MartinF97

  MartinF97 Член

  Член од:
  26 сеп 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  250 den???
   
 8. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
 9. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Се надевам дека ке ти се допадне нешто од нашата богата понуда на футроли за твојот S3
   
 10. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Имате ли силиконска футрола и заштитна фолија за Samsung Galaxy SIII mini? Колку пари е?
   

Сподели преку: