Помош за 5800 - pdf читач

Дискусија во форумот 'Symbian^1 - OS v9.4, Series 60 rel. 5' започната од NuNe, 17 мај 2009.

 1. vl4d1m1r4

  vl4d1m1r4 Нов член

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 2. princo

  princo Член

  Член од:
  19 окт 2009
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  и кај мене само овој reader проработи :Јеееееее:
   
 3. Rale

  Rale Нов член

  Член од:
  5 фев 2010
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  И јас барам ама сите што сум ги инасталирал не ми се пуштаа на телефонот.
   
 4. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  Eve probaj so ovoj
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: