Половни телефони

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 15 јун 2009.

 1. kobra

  kobra Нов член

  Член од:
  22 авг 2008
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Имам p990i(француски модел) замена за p1i со доплата секако?
   
 2. besar

  besar Нов член

  Член од:
  14 мај 2008
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Da li imas sonyericson w995

  Da li imas sonyericson w995?
  i koja je cena
   
 3. qwqwqw

  qwqwqw Нов член

  Член од:
  10 мар 2011
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  dali imate polovna nokia n95 8gb

  dali imate polovna nokia n95 8gb
   
 4. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Имаме, повели ЛИНК
   
 5. Zodiac

  Zodiac Член

  Член од:
  15 јул 2009
  Мислења:
  159
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  18
  Дали има Нокиа 8600 Луна и колку чини.. пиши пп. Поздрав
   
 6. david_oh

  david_oh Член

  Член од:
  24 јан 2011
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  дали ги давате со гаранција,ако да, колку месеци????
   

Сподели преку: