Половни телефони

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 15 јун 2009.

 1. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  n95 8g
  n82
  цени?
   
 2. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  N95 8gb одприлика ке биде околу 220 значи не е точно ке биде пишана точната цена тука на форум за некој дена н82 се продаде! имам е66 тип топ состобја 12.000 и е71 имам фино чуван 12.000 фул пакетче и 2та!!
   
 3. Bojan_rnr

  Bojan_rnr Член

  Член од:
  30 авг 2008
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Цена за n82, 5800 и С.Е k770 половни, ?????
   
 4. Acid

  Acid Модератор

  Член од:
  21 авг 2008
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  28
  E71 колку е половен, а колку нов?
   
 5. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  N82 немаме, 5800 само нова 17.000 ден, К770 исто само нов 8.500 ден

  Е71 половен моментално немаме, само нов 18.000 ден
   
 6. Kranga

  Kranga Член

  Член од:
  3 сеп 2008
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  e61

  Imas li e61 ili n80 za zamena so k800i i kolkava doplata bi trebalo
   
 7. Valtiel

  Valtiel Нов член

  Член од:
  10 јул 2009
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  к850 имаш? замена за Palm Treo 500v?
   
 8. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
 9. Valtiel

  Valtiel Нов член

  Член од:
  10 јул 2009
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  а w910ka ili w890 замена за p1i?
   
 10. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Ги немаме тие модели
   

Сподели преку: