Побарувања на Symbian v9.4 (Symbian^1) апликации и игри

Дискусија во форумот 'Symbian^1 - OS v9.4, Series 60 rel. 5' започната од Torte Mobile, 15 јун 2009.

 1. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  Најнов фирмваер е в.60.0.003 на нсу го нема уште ако знаеш да флешуваш да ти ги дадам фајловите ?
   
 2. MartinF97

  MartinF97 Член

  Член од:
  26 сеп 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Закачи ги фајловите тука, чекам.
   
 3. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  da ne ideme off topik daj po pp veke ti isprativ
   
 4. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  Ве молам кој може да ми најде апликација за снимање на разговорите али да не е тријал и демо верзија и да ја врши својата работа како што треба ве молам за помош
   
 5. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
   

  Прикачени податотеки:

 6. daprasamnesto

  daprasamnesto Член

  Член од:
  11 окт 2011
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  да не знае некој за интернет пребарувач кој ке "зема" интернет преку блутут од компјутер а не од GPRS/3G ?
   
 7. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Нема такво нешто.. Имаше некои подесувања за да може да се користи интернет преку блутут, но или сите што пробале не успеале, или врската ке ти е толку нестабилна и бавна што сам ке се откажеш.
   
 8. daprasamnesto

  daprasamnesto Член

  Член од:
  11 окт 2011
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  ок фала за одговорот, барем да знам да не барам такво нешто. позз
   
 9. $h@doW m@n

  $h@doW m@n Нов член

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дечки,ми треба некоја асална апликација за да ги заклучам пораките и сл. овие од Ови-сторе за ништо не ги бива :)

  Нокиа ц5-03 :)
   
 10. Darko Davidovski

  Darko Davidovski Познат Член

  Член од:
  26 мај 2011
  Мислења:
  1.113
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  48
  ај да ве замолам кој може да ми најде код за регистрација за апликацијата SymRdp ќе ви бидам благодаарен ;)
   

Сподели преку: