ПРОДАВАМ SAMSUNG J3 (2017) NOV TELEKOM 24m GARANCIJA

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Kapistec, 3 мај 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.524
  Допаѓања:
  1.027
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy 10 white
  ПРОДАВАМ 2 (ДВА) ТЕЛЕФОНИ SAMSUNG J3 (2017) ЦРНИ, СКРОЗ НОВИ НЕВКЛУЧЕНИ ОД ТЕЛЕКОМ 24месеци ГАРАНЦИЈА со ФИСКАЛНА, ЗЕМЕНИ ВЧЕРА НА 02.05.2018 година БЕЗ НИКАКВИ ЗАМЕНИ
  цена: 8500 денари

  http://oglasi.gsm.mk/oglas?id=2043
   
 2. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.524
  Допаѓања:
  1.027
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy 10 white
  :КљуЧ:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: