НОВО! Компјутерска опрема од брендовите VERBATIM и FREECOM

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 12 дек 2012.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Компјутерска опрема од брендот VERBATIM ... USB флеш стикови, екстерни хард дискови, глувчиња, подлови, цд, двд, батерии, мемориски картички, слушалки ... итн

  Целокупниот асортиман може да го погледнете на следниов линк
  http://megamobil.com.mk/products/search/verbatim/

  [​IMG]

  Компјутерска опрема од брендот FREECOM ... екстерен хард диск и USB флеш стикови

  Целокупниот асортиман може да го погледнете на следниов линк
  http://megamobil.com.mk/products/search/freecom

  [​IMG]
   

Сподели преку: