Мобилари во Македонија

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од BlackPanther, 1 дек 2017.

 1. BlackPanther

  BlackPanther Нов член

  Член од:
  1 дек 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Драги членови на гсм.мк форум, од скоро време основавме заедничка група за сите мобилари во Македонија. Групата на фб се вика Мобилари во Македонија (на кирилица). Моментално сме неколку модератори, но групата ќе има потреба и од нови модератори (за тие што веќе имаат мобилара).
  Исто така добредојдени се и сите други членови од форумов. Групата веќе има над 5.000 членови.
  Отворено е за дискусија само за мобилни телефони, прашања за нив, за сервис и тн, а мобиларите можат да постираат од нивните понуди на телефони, галантерија и сервис.

  Ова е линкот на групата, па повелете:
  https://www.facebook.com/groups/550902268332484/?ref=nf_target&fref=nf

  Ви благодарам за вниманието и разбирањето.
   
 2. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  698
  Допаѓања:
  151
  Поени од трофеи:
  43
  Важи бе, нема проблем.
   

Сподели преку: