Мапи iGO R3 HERE [Navteq] 2018.Q1 EUROPE

Дискусија во форумот 'iGO' започната од cikio, 29 мај 2018.

 1. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  Мапи за IGO 2018 Q1 EUROPE
  6.42GB
  magnet:
  Код:
  magnet:?xt=urn:btih:4bb734c9f16b7b5c7cabf991cdb0ac52b25e05c7&dn=iGO_HERE_2018.Q1
   
  На Boki pro, vonuzu, Dzepar и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  Всички линкове съм ги направил неактивни!
  Ако имате интерес към мои сборки или нужда от помощ,пишете на лично съобщение:)))

  Поздрави,
  stefando
   

Сподели преку: