Колку ви трае батеријата на вашиот мобилен телефон?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Alfa Mobil Team, 26 мар 2008.

 1. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  S650 + 4000 mAh = топои.
   
  На nethervor му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Mi4c battery life на MIui8 со 5.1

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Средно задоволен.
   
  На OLI-HAUG, Noc 32 и Bumblebee им се допаѓа ова.
 3. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Lenovo Yoga 3 8

  35 days stand by
  35 days wifi on
  45 minutes SOT.


  Слики заборавив да сликнам, наредниот месец.
   
  На Bumblebee и Noc 32 им се допаѓа ова.

Сподели преку: