Како да префрлам нотес од андроид

Дискусија во форумот 'Apple' започната од ivan2579, 9 јун 2021 во 08:54.

 1. ivan2579

  ivan2579 Член

  Член од:
  7 јул 2011
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  18
  Другари, како да ѓи префрлам нотес од сгс ноте 20 на ајфон 12 про макс? Никако не дозволува
   
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.676
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Андроид и ИОС не се согласуваат и чаре исфрли преку Google Drive (клаудот) па од таму даунлодирај во ИОС

  Sent from my Samsung Nota 20 Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
   

Сподели преку: