Како да инсталирате XP? (објаснето со слики)

Дискусија во форумот 'Туторијали' започната од Jane, 3 фев 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Да не е обратно? Пред нецели 4 години јас сум го напишал а туторијали го украле од тука и не ставиле извор:!!!:
   
  На Voorh му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Нема везе, ти кажав само како стојат реално работите. Доволно ќе беше само датумите на објава да ги погледнеше и ќе заклучеше самиот кој од кого украл.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: