Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. Dzole

  Dzole џанкер во криза

  Член од:
  10 мај 2008
  Мислења:
  1.013
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  48
  Дизајр, нокиа 8310, и уште една тегла нокиа, активни и трите..убиство :)
   
 2. MilanN73

  MilanN73 Член

  Член од:
  17 ное 2008
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  Уште да имаше Wi Fi телефонот ке беше перфектен за тие пари што се нуди, не ми е јасно зошто има ГПС, а не му ставиле Wi Fi што мислам дека е далеку покорисно. Како мислиш Е51 е компјутер за овој, во што е толку подобар Е51. Имав Н73 и дома имам Н95, али се далеку поспори од овој.
   
 3. LABEL GALLERY

  LABEL GALLERY Нов член

  Член од:
  20 дек 2010
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  SAMSUNG GALAXY S
   
 4. mobi_mk

  mobi_mk Нов член

  Член од:
  11 дек 2008
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Моментално користам Iphone 3gs 16GB i Nokia N97. Сега за сега се ОК.
   
 5. solo

  solo Член

  Член од:
  20 фев 2010
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  18
  alcatel ot-800 i nokia c1 со две сим
   
 6. sulcmkd

  sulcmkd Нов член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  imam mometalno alcatel OT 710
   
 7. DTPhone

  DTPhone Член

  Член од:
  9 ное 2010
  Мислења:
  83
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  Нокиа е63
   
 8. Communicator

  Communicator Познат Член

  Член од:
  11 сеп 2008
  Мислења:
  1.462
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  63
  После подолго време се разведов од Нокиата, се ПРЕМАЖИВ за DELL STREAK :)......првите впечатоци ми се.....се чувствувам преродено:!!!::!!!:!....сепак Нокиата сеуште си ја чувам-за секој случај, а користам Streak & SE C702.
   
 9. милош

  милош Активен Член

  Член од:
  23 фев 2010
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  28
  Многу среќа во бракот иако не ти посакувам златна годишнина :)
   
  На Communicator му/ѝ се допаѓа ова.
 10. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.409
  Допаѓања:
  1.061
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  Posle 3 god. se razdeliv od iPhone i sega koristam Galaxy S ama uste nemozam da go prebolam iPhone ama i onaka mi trebase mala promena.

  Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
   

Сподели преку: