Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  598
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  motorola-one-power-2.jpg Motorola One
   
  NikS, Roci, Dzepar и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397
 3. vitocor

  vitocor Нов член

  Член од:
  11 мар 2020
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  1
  Неодамна го купив Iphone 11 про. Тоа е најдобриот телефон што го имав досега. Камерата е на врвот, а уредот е одличен! Заштедив доволно пари за таа работа во компанијата instaforex review. Сега планирам да направам патување во Италија.
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 9
  РОМ/Верзија:
  MIUI global 12.0.3
  Xiaomi Redmi Note 9
  IMG_20200905_144946.jpg
   
  На The Geek Boy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. melkumew

  melkumew Нов член

  Член од:
  8 јун 2020
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Iphone XS
  Имам iPhone 7 сега, но планирам да го купам 12-тиот. Сега работам со instaforex review платформа. Сакам да заработам онолку пари колку што сакам да ги купам.
   
 6. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Само напред и храбро.

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
 7. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.676
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Веќе 3 месеци користам

  [​IMG]

  Sent from my Samsung Note 10+ 5G using Tapatalk
   
  На NikS и The Geek Boy им се допаѓа ова.
 8. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.676
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Го продадов 10+ Ноте 5Г и сега го користам Samsung S20 Note Ultra 5G со Снапдрагон верзија

  [​IMG]

  Sent from my SM-T720 using Tapatalk
   
  На The Geek Boy, goran и hensk им се допаѓа ова.

Сподели преку: