Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Да си купиш S10 кога ќе искочи.
  Нема да зажалиш.
  --- Споено дупло мислење, 30 авг 2018, Original Post Date: 30 авг 2018 ---
  Ah, dumb me.
  Не прочитав погоре али нема везе.
  Со здравје да си го користиш, и еве едно видео во кое што се збори за 10+ работи кои што треба секој корисник да ги направи на Samsung Note 9.

  И не заборавај, после некое време пиши како стоиш со телефонот, и дали си задоволен.
  Ако ти требаат совети околу телефонот за доста работи погледни на видеото погоре, и/или прашај ме мене слободно.
  И забораив да прашам...шо модел е ова?
  Оној со 8GB RAM Меморија и 512GB внатрешна меморија, или оној со 6GB RAM Меморија и 128GB внатрешна меморија, а?
   
 2. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  После 1 месец со s8 plus каде што сватив дека самсунг и по 5 години сеуште е срање телефон се вратив на ајфон 8 плус
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На MacedonianBoy и gug1 им се допаѓа ова.
 3. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  :facepalm:
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ffilipco

  ffilipco Активен Член

  Член од:
  24 јан 2009
  Мислења:
  108
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Xiaomi Mi5
  IMG_20180915_085616.jpg Xiaomi Mi8
   
  На hensk, Dzepar и mushovlae им се допаѓа ова.
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  демн, си помислив ајфон х :)
   
  На staycalm, The Geek Boy и hensk им се допаѓа ова.
 6. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  На hensk и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 7. ffilipco

  ffilipco Активен Член

  Член од:
  24 јан 2009
  Мислења:
  108
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Xiaomi Mi5
  највеќе сум задоволен од батеријата а за исечокот се навикнав веќе :))
   
  На The Geek Boy му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  Xperia XA2 [​IMG]

  Sent from my H3113 using Tapatalk
   
  На The Geek Boy и ffilipco им се допаѓа ова.
 9. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Од денес:
  [​IMG]
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Жити све.
  Oppo F9 / F9 Pro има подобар дизајн од ова.
   

Сподели преку: