Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  Седеше пола година во кутија, му дојде денот да го користам.
  Сеуште мо мој вкус еден од најдобро дизајнираните андроид телефони до сега. [​IMG]

  Sent from my Galaxy S7 Edge using Tapatalk
   
  The Geek Boy, NikS, brzi82 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  [​IMG]
   
  На Bumblebee, NikS, Ilija и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Не сецка и не бара Јава. Кинотека..НАЈДОБРАААААА
   
  На Bumblebee, Ilija и Effendi им се допаѓа ова.
 4. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.676
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  За кинотека апла не работи затоа го користам друг браузер пафин наместо сафари и ете кинотека


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 5. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  8 plus...
  Не ми се чекаше Х.

  [​IMG]

  7 плус иде на продажба :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На Alfa Mobil Team, fenomenmk, stefan_mkd и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158

  Бурек да не јадеше кога го сликаше? :D
  п.с. со здравје да се користи.
   
  На Ilija и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 7. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Баничка :) такво е пакувањето...

  Фала !
  Ај да си купиш подобар (Самсунг)


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  [​IMG]
   
  На Pane-G, hensk, NikS и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.420
  Допаѓања:
  1.170
  Поени од трофеи:
  208
  s9+
  s9+[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
  На The Geek Boy, OLI-HAUG, NikS и уште 6 други им се допаѓа ова.
 10. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  А со бојава шУпрајме
   
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: