Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Моментално користам Sony Ericsson К800i со софтвер од K810i и со појачани драјвери за звук и камера :D

  [​IMG]

  Вие?


  P.S. По можност ставете и слика од мобилниот.
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Nokia E50 - na VIP
  [​IMG]

  Samsung D900i na Cosmofon
  [​IMG]

  MDA Compact 3 на HTC повремено, фраер коа се праам во град. на ти мобајл картичката.
  [​IMG]
   
 3. PhoneMaster

  PhoneMaster Член

  Член од:
  2 фев 2008
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  6670 срање у боја ама како и да е и кај и да е ке се продаде.... зашто да не??
   
 4. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Sony Ericsson K750i со софтвер од W800i со сменети драјвери за звук, дисплеј, камера, сменето мени..... или поточно модуван до даска :D

  Вака нешто ќе му дојде
  [​IMG]
   
 5. PhoneMaster

  PhoneMaster Член

  Член од:
  2 фев 2008
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  н90 кој ми е на користење даден и можам да речам дека и овој е срање...
   
 6. Phantom

  Phantom The Lover

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Нокиа 5070.

  Слика, подоцна. :)
   
 7. Ivan_K750

  Ivan_K750 Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16

  И јас имам нешто слично како него :p
   
 8. Jaska

  Jaska Нов член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  0
  Nokia n80 i mn me nervira poradi goleminata i ponekogas e mn spor ama zatoa kamerata vladee;)
   
 9. PhoneMaster

  PhoneMaster Член

  Член од:
  2 фев 2008
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  абе си ибало мајката од владеење...хх шега ама не е нешо вау да речеш камерата на н80...
   
 10. Jaska

  Jaska Нов член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  0
  neznam per mene mi e top stalno ubavo iskacam na taa kamera haah,jes da so blic navecer malce izoblicuva ama nema veze :D
   

Сподели преку: