Имате мобилен што неможе да се декодира - сите прашања и одговори ќе ги најдете тука!

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Alfa Mobil Team, 28 мар 2008.

 1. BlackPanther

  BlackPanther Нов член

  Член од:
  1 дек 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Huawei Nova од A1 Austria дали има некој што може да го декодира и која е цената?
   
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.280
  Допаѓања:
  705
  Поени од трофеи:
  113
  Може да се декодира Xperia E5 кодиран на ВИП? Колку шушки?
   
 3. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  барај им код, по мобиларите околу 800.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 4. BlackPanther

  BlackPanther Нов член

  Член од:
  1 дек 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Зошто постарите Нокии не можат да се декодираат?
   
 5. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Koj model potocno?

  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
   
 6. raperot

  raperot Познат Член

  Член од:
  28 јан 2010
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  63
  Дали може да се декодира Iphone 7 заклучен на Vodafone UK и која е цената?
   
 7. Heruvin

  Heruvin Нов член

  Член од:
  29 мар 2009
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дали е можно декодирање на SONY M4Aqua од T-mobile,поминат договор и колку чини?
   
 8. Heruvin

  Heruvin Нов член

  Член од:
  29 мар 2009
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Решено!
   
 9. Publishermkd

  Publishermkd Член

  Член од:
  20 окт 2011
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  71
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  iPhone 7 Plus
  РОМ/Верзија:
  iOS 10.3.2
  Ми треба декодирање на LG G4 H815 купен од телеком, еднаш сменета матична плоча во Мобико.
  Каде за колку време и за колку пари може да се заврши ова?
  Фала
   
 10. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.026
  Допаѓања:
  1.504
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Ebay[​IMG]

  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
   

Сподели преку: