Заштитна фолија и маска за Microsoft Lumia 640

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од SN1CKER1337, 26 авг 2015.

 1. SN1CKER1337

  SN1CKER1337 Нов член

  Член од:
  16 мар 2015
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Microsoft Lumia 640
  Каде може да набавам заштитна фолија и маска за Microsoft Lumia 640 Dual Sim???
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  На зелено пазарче ,
  околу 200-250 денара че те коштаат и двете работи,плус ќе ти ја залепат на лице место ако сакаш.

  Sent from my m1 note using Tapatalk
   

Сподели преку: