Декодирање iPhone4 само во Мегамобил

Дискусија во форумот 'Мегамобил' започната од megamobil, 2 апр 2011.

 1. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Ексклувивно :!!!:
  Од денес, само во МЕГАМОБИЛ :!!!:
  Декодирање на iPhone 4 со помош на Gevey картичка

  [​IMG]
   
  Filip, Mobilefanatic, Jane и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.979
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Еии :) Закон, дајте една дилерска цена преку скајп за мене :)
   
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Дали е испробано дека работи во МК?

  И пуштај дилерска цена :)

  Или пушти колку ги продаваш само картиците, со твојата маржа вклучена нормално.
   
 4. Dzole

  Dzole џанкер во криза

  Член од:
  10 мај 2008
  Мислења:
  1.013
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  48
  Може и за мене една цена :)
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ако не ви е проблем, стави цена јавно, ме интересира и мене која е цената, чисто информативно да знам, ако побара некој да му спомнам, или ако е прифатлива цената, на тие што чекаат анлок, да им спомнам дека има некаква солуција за да можат да ги користат.
   
 6. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Малопродажна цена е 85 евра и си го земате отклучен вашиот iPhone 4
   
  На trte-mrte му/ѝ се допаѓа ова.
 7. megamobil

  megamobil importer

  Член од:
  10 јул 2008
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  43
  Добиените количини од Gevey картичките се потрошени, при крајот на неделата пристигнува нова голема пратка од истите, со мнооооооогу пониска цена:!!!::!!!::!!!:
   
 8. Manche

  Manche Член

  Член од:
  7 јан 2010
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  8
  Аман бе ценава???? Картицава од злато да не е изработена ??? по 45$ (помалку од 2000ден) се на интернет ....

  забрането рекламирање на други сајтови
   
 9. pance24

  pance24 CrazyHorse

  Член од:
  25 окт 2009
  Мислења:
  1.419
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  63
  Овде не се дискутира за цени или ценкање. Тоа е понуда и биди среќен што има и анлок за 4ка кај нас, и мислам дека си ги знаеш правилата на форумот.
   
 10. GoRRaN

  GoRRaN Allmighty модератор

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  4.751
  Допаѓања:
  2.066
  Поени од трофеи:
  208
  Пријателе, тоа е бизнис...ако можеш сам да си нарачаш од таму каде што си посочил...повели..во случајов мобиларава го добива тоа тука, и те скратува од чекање, поштарина...царина..данок... а и плус ако добиеш од сајтот не исправно, кој ќе ти гарантира?
   

Сподели преку: