Вашата најдобра фотка :)

Дискусија во форумот 'Фотографија' започната од Bumblebee, 13 дек 2014.

 1. mobfors

  mobfors Член

  Член од:
  3 авг 2009
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  Xiaomi Redmi 3 Gold, auto podesuvanja, na vetrovito vreme, cvekinata ne bea mirni, se nisaja celo vreme.
  IMG_20180601_101749.jpg
  IMG_20180601_101759.jpg
   
  На the_maker и NikS им се допаѓа ова.
 2. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  154
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 9
  РОМ/Верзија:
  MIUI global 12.0.3
  8MP (sailfish os 2.1.3.7)
  20180601_063914.jpg 20180601_063921.jpg
   
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  154
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 9
  РОМ/Верзија:
  MIUI global 12.0.3
  8MP (Ubuntu touch os 15.04)
  image20180607_130850793.jpg image20180607_130854058.jpg
   
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  154
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 9
  РОМ/Верзија:
  MIUI global 12.0.3
  HDR (Android 4.4.4)
  IMG_20180610_144750.jpg IMG_20180610_144911.jpg IMG_20180610_144919.jpg
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 5. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  154
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 9
  РОМ/Верзија:
  MIUI global 12.0.3
  Xiaomi redmi note 9 48 mp
   

  Прикачени податотеки:

  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: